درباره ما

شرکت کوپل آسانسور در سال 1370 تاسیس شد و در همان سال با اخذ نمایندگی شرکت سیکور که در آن موقع یکی از شرکت های وابسته به ویتور بود فعالیت خودر را توسعه داد و در زمینه فروش قطعات آسانسور ویتور از جمله موتور گیربکس سیکور،درب های تمام اتوماتیک سلکوم و سیستم های هیدرولیک آغاز گردیده است.

این شرکت در سال 1373 با جلب همکاری شرکت ویتور و با دریافت موافقت اصولی از وزارت صنایع جهت ساخت موتور گیربکس سیکور مدل SR903 اقدام به تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان فعالیت تولیدی خود را برای ساخت موتور گیربکس ، درب و کابین آسانسور آغاز نمود.

در حال حاضر فعالیت شرکت کوپل آسانسور با واردات پکیج کامل آسانسور و سایر قطعات منفصله آسانسور شامل:

ریل ساورا اسپانیا و گیرلس های سیکور ایتالیا، پریمو ایتالیا، ویتور چین، شیزی فورواردا چین، MCK کوپل چین، آرکل ترکیه، زیلابگ آلمان، مونتاژ گیربکس سیکور مدل WSR134 و مونتاژ گیربکس های کوپل IR10-20 بسط و توسعه یافته است.

استراتژی این شرکت مبتنی بر جلب اعتماد مشتریان با عرضه لوازم و قطعات استاندارد و رقابت سالم با سایر دست اندرکاران این بازار می باشد.

حفظ موقعیت و جایگاه شرکت در بازار ایران به عنوان عرضه کننده کیفی و منطبق با استانداردهای روز جهانی با تاکید بر شعار انتخاب برتر کیفیت بهتر همواره چشم انداز این شرکت را ترسیم نموده است.